Piletid

Järgmine Viljandi pärimusmuusika festival toimub 28.-31. juuli 2022.

Viljandi pärimusmuusika festival toimub Viljandi linnas ja lossimägedes, festivali piiratud ala nimetatakse pärimeetriks. Viljandi pärimusmuusika festivali põhialale Viljandi lossimägedes pääseb festivalipassi või päevapassiga. Festivali ajal on festivali põhiala ümbritseva pärimeetrisse pääsuks võimalus soetada ühekordne alapääse.

Alapääse

Alapääsmeid saab soetada festivali ajal. Kõik festivalipassi ja päevapassi omanikud saavad alasse käepaela alusel, teistele külalistele on sissepääs pärimeetrisse tasuta kolmel esimesel festivalipäeval kuni kell 14.00 ning terve pühapäeva. Muul ajal tuleb pärimeetrisse pääsemiseks soetada ühekordne pääse, mis maksab 6 eurot, pensionäridele 3 eurot, alla 12.aastastele (ka) tasuta. 

Viljandi pärimusmuusika festivali pass on mõeldud tõeliselt suurele folgisõbrale, kes soovib nelja päeva jooksul külastada kõiki kontserte. See pass vahetatakse riidest käepaela vastu ning edasi võib nautida kogu festivali programmi – käepaela alusel saab kõikidele välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele istekoha tagamiseks on võimalik juurde osta lisapilet, mis maksab 2€. Lisapileteid saab osta festivali ajal kohapealt käepaela ettenäitamisel.

Festivali nelja päeva passid tulevad müüki kolmes erinevas hinnaklassis - kõige soodsam hind on 80€,  järgmine hind 95€ ja viimane hind 110€.

Kõiki hinnaklasse on müügil piiratud koguses. Eelmise hinnaklassi koguste lõppedes hakkab kehtima järgmine hind. 

Viljandi pärimusmuusika festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Kui oled õppiv noor vanuses 13–26 eluaastat, siis on noortepass just sulle mõeldud. Festivalile tulles võta kaasa isikut- ja õppimist tõendav dokument, selle alusel vahetatakse noortepass riidest käepaela vastu. Noortepassiga saab osa kogu festivali programmist – käepaela alusel saab välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele istekoha tagamiseks on võimalik juurde osta lisapilet, mis maksab 2€. Lisapileteid saab osta festivali ajal kohapealt käepaela ettenäitamisel.

Noortepassi esimene hind on 50€ ning teine 60€.

Noortepasse on müügil piiratud koguses. Esimese hinnaklassi koguse lõppedes, hakkab kehtima järgmine hind. 

Viljandi pärimusmuusika festivali seeniorpass on eakale vanuses 65 või enam. Pass vahetatakse riidest käepaela vastu isikut tõendava dokumendi alusel. Seeniorpassiga saab nautida kõiki festivali kontserte – käepaela alusel saab kõikidele välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele istekoha tagamiseks on võimalik juurde osta lisapilet, mis maksab 2€. Lisapileteid saab osta festivali ajal kohapealt käepaela ettenäitamisel.

Seeniorpass maksab 60€.

Seeniorpasse on müügil piiratud koguses.

Päevapass on folgisõbrale, kes tahab võimalikult paljudest kontsertidest osa saada, kuid saab Viljandisse tulla vaid ühel festivalipäeval. Nagu festivalipass, vahetakse ka päevapass käepaela vastu, mille alusel saab kõiki kontserte külastada. Hinna sees on kõik välikontserdid. Sisekontsertidele istekoha tagamiseks on võimalik juurde osta lisapilet, mis maksab 2€. Lisapileteid saab osta festivali ajal kohapealt käepaela ettenäitamisel.

Kõik päevapassid tulevad müüki kolmes erinevas hinnaklassis, mis on piiratud kogustega: 

Neljapäevased päevapasside hinnaklassid on 25€, 35€ ja 45€
Reedesed päevapasside hinnaklassid on 35€, 45€ ja 55€
Laupäevased päevapasside hinnaklassid on 45€, 55€, 65€
Pühapäevased päevapasside hinnaklassid on 20€, 25€ ja 30€

Päevapasse on müügil piiratud koguses. Odavama hinnaklassi lõppedes hakkab kehtima järgmine hind. 

Suure südamega pärimusmuusika sõbrale, kes saab ja tahab oma poolehoidu pärimusmuusikale väljendada läbi toetustegevuse, on müügil piiratud arv toetajapasse. Toetajapassi ostmine on ilus žest pärimuskultuuri toetuseks, ent see tagab ka täismugavustega festivalikülastuse.
Toetajapassi hind on 550€

  • pääsmed festivali väli- ja sisekontsertidele kahele inimesele
  • broneeritud istekohad festivali sisekontsertidel
  • aitame leida öömaja Viljandis
  • kutse festivali tänuvastuvõtule
  • sissepääs tegelaste alale, kus saavad hinge tõmmata festivali esinejad ja tegijad
  • kutse kahele Viljandi Pärimusmuusika Aida hooaja avakontserdile septembris
  • ohtralt toredaid muusikaelamusi

Toetajapassi ostmiseks saatke palun e-mail enda kontaktidega aadressile anu.rannu@folk.ee