Telkla

Iga noore festivalikülastaja kohustusliku folgikogemuse hulka kuulub ööbimine telklaagris, kus telk-telgi kõrval on ööbimas ehtsad festivalimelu fännid. Ei tasu aga karta, et öösel magada ei saa – öörahu algab kell 23.00 ja korra tagavad telkla töötajad ning turvateenistus.

Telkla asub otse kesklinnas, festivalialalt 300 m kaugusel maalilises Pauluse kiriku aias, kuhu pääseb vaid telkla piletiga. Telkla on aiaga piiratud alal, ööpäevaringse valvega, ainult telkla külastajatele mõeldud käimlate (sh invakäimla), kätepesujaamade ning jäätmete kogumispunktiga. Telklas ei ole lubatud tarvitada alkoholi ega narkootilisi aineid. Telklasse ei lubata lemmikloomi. Telkla retseptsioonis saab laadida elektroonilisi seadmeid. Telkla ees on telkijatele mõeldud parkimisplats, kus tohib parkida vaid festivali parkimiskaardiga, mille saab endale küsida telkla retseptsioonist vabade kohtade olemasolul. Telklapass ei taga parkimiskohta. Hommikuti on avatud kirikukohvik.

Lisaks tavapärasele telklaagrile on võimalik festivalile tulla ka kaks kätte taskus ja pugeda telki, mis on juba püsti! Viljandi pärimusmuusika festival pakub mugavustelkimise paketti, mis tähendab, et oleme Sulle juba kaheinimese telgi (pikkus 205 cm, laius 150 cm, kõrgus 105 cm) ülesse pannud, koos õhkmadratsite, magamiskottide ja patjadega.

Telklaager avatakse neljapäeval, 25. juulil kell 12.00 ja suletakse esmaspäeval, 29. juulil kell 10.00. Pääsmed vahetatakse telkla väravas välja käepaela vastu. Sealt samast ka vajadusel parklakaart.

  • TELKLAPASS

Koht ühele inimesele neljaks ööks Viljandi pärimusmuusika festivali telklas maksab 30 € (7,5 € öö). Festivali ajal hind 40 €.

  • TELKLA PÄEVAPÄÄSE

Koht ühele inimesele üheks ööks Viljandi pärimusmuusika festivali telklas maksab 10 €. Festivali ajal hind 12 €.

  • MUGAVUSTELKIMINE

Paketi hind kogu festivali aja eest on 150 €. Mugavustelkimise pakett sisaldab ühte eelpüstitatud kaheinimese telki (pikkus 190 cm, laius 150 cm, kõrgus 105 cm), õhkmadratsit, kahte magamiskotti ja kahte patja (kuuluvad festivalile tagastamisele). Pass kehtib kahele inimesele neljaks ööks.

Hindadele lisandub tehingutasu.


Telklapiletite eelmüük toimub 24. juulini (k.a) ja mugavustelkimise passe saab eelmüügist osta kuni 20. juunini (k.a) 2024. Vabade kohtade olemasolul müüakse festivali ajal pääsmeid ka telkla väravas. Soeta telklapilet SIIT.

PS! Lastele vanuses kuni 12 eluaastat (k.a) telkimine tasuta. Alale sissepääs koos täiskasvanust saatjaga.

Lisainformatsioon majutus@folk.ee või telefonil +372 5837 1729.

PESULA

Festivalikülalised ei pea ainult Viljandi järves käima! Pessu saab minna ka Viljandi spordihoonesse (Vaksali 4).

  • Dušš kõigil festivalipäevadel kell 9.00–20.00 (pääse 1.50 €).
  • Sauna külastus kõigil festivalipäevadel kell 9.00–11.00 ja 16.00–18.00 (pääse 5 €).
Tasumine nii sularahas, kui kaardiga.
Lisainformatsioon telefonil +372 435 1574.