Telkla

Iga noore festivalikülastaja kohustusliku folgikogemuse hulka kuulub ööbimine telklaagris, kus telk-telgi kõrval on ööbimas ehtsad festivalimelu fännid. Ei tasu aga karta, et öösel magada ei saa – öörahu algab kell 23.00 ja korra tagavad telkla töötajad ning turvateenistus.

Viljandi pärimusmuusika festivali telkla asub otse kesklinnas, festivalialalt 300 m kaugusel maalilises Pauluse kiriku aias piiratud alal, kuhu pääseb vaid telkla piletiga.

Telklaager avatakse neljapäeval, 27. juulil kell 12.00 ja suletakse esmaspäeval, 31. juulil kell 10.00.

 • Laagris on ööpäevaringne korrahoid. Öörahu algab kell 23.00. Telklas on alkoholi tarvitamine keelatud!
 • Pesemisvõimalus on 150 m kaugusel, Viljandi Spordikeskuses, lisatasu eest.
 • Parkimine Kaalu tänaval, vabade kohtade olemasolul. Telkijale antake parklakaart.
 • Telkla on aiaga piiratud alal, ööpäevaringse valvega, ainult telkla külastajatele mõeldud käimlate, kätepesujaamade ning jäätmete kogumispunktiga.
 • Hommikusööki saab soetada telkla lähedalt Coop toidukauplusest, Viljandi turult või Rõngu Pagarist (Kivi Pagari maja). Viljandi Pauluse kirikus on 28. ja 29. juulil avatud kohvik. Hommikuti kella 10.00-12.00 pakutakse suppi, pannkooke ja muidugi kohvi!
 • Festival ei vastuta ööbijate isiklike asjade eest.
 • Teklas ei ole lubatud loomad.

Lisainformatsioon telkla@folk.ee või telefonil +372 5656 5223.

KOHT TELKLAS

 • Koht ühele inimesele neljaks ööks Viljandi pärimusmuusika festivali telklas maksab 25 €. Festivali ajal hind 35 €.
 • Koht ühele inimesele üheks ööks Viljandi pärimusmuusika festivali telklas maksab 7 €. Festivali ajal hind 10 €.
PS! Lastele vanuses kuni 12 eluaastat (k.a) telkimine tasuta.

Telklapiletite eelmüük toimub 26. juulini (k.a). Vabade kohtade olemasolul müüakse festivali ajal pääsmeid ka telkla väravas. Soeta telklapilet SIIT.

Hind ei sisalda telki ega festivalipassi. Pesemisvõimalus asub 150 m kaugusel, Viljandi Spordihoones, lisatasu eest. Telkla vahetus läheduses (Kaalu tn) on telkijatele mõeldud parkimisplats, kuhu pääseb vabade kohtade olemasolul telkla parkimiskaardiga. Täpsem info telkla väravast.

Pääsmed vahetatakse telkla väravas välja käepaela vastu. Sealt samast ka vajadusel parklakaart. Telklaager avatakse neljapäeval, 27. juulil kell 12.00 ja suletakse esmaspäeval, 31. juulil kell 10.00.

Lisainformatsioon telkla@folk.ee või telefonil +372 5656 5223.

MUGAVUSTELKIMINE

Tule Viljandi pärimusmuusika festivalile kaks kätt taskus ja poe telki, mis juba püsti! Mugavustelkimise pakett sisaldab ühte eelpüstitatud kaheinimese telki, madratsit, patja ja magamiskotte.

 • Paketi hind kogu festivali aja eest on 75 € telk (tagab sissepääsu kahele inimesele). Soeta pilet SIIT.

Hind ei sisalda festivalipassi. Pesemisvõimalus asub 150 m kaugusel, Viljandi Spordihoones, lisatasu eest. Telkla vahetus läheduses (Kaalu tn) on telkijatele mõeldud parkimisplats, kuhu pääseb vabade kohtade olemasolul telkla parkimiskaardiga. Täpsem info telkla väravast.

Pääsmed vahetatakse telkla väravas välja käepaela vastu. Sealt samast ka vajadusel parklakaart. Telklaager avatakse neljapäeval, 27. juulil kell 12.00 ja suletakse esmaspäeval, 31. juulil kell 10.00.

PESULA

Festivalikülalised ei pea ainult Viljandi järves käima! Pessu saab minna ka Viljandi spordihoonesse (Vaksali 4).

 • Dušš kõigil festivalipäevadel kell 9.00–20.00 (pääse 1.50 €).
 • Saun kõigil festivalipäevadel kell 9.00–11.00 ja 16.00–18.00 (pääse 3 €).
Tasumine nii sularahas, kui kaardiga.