Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub järgmine festival?

2021. aasta Viljandi pärimusmuusika festival toimub 22. juulist 25. juulini.

Kas pean festivalil osalemiseks olema vaktsineeritud?

Alates 14. juunist saab korraldada kuni 5000 osavõtjaga sündmusi, ilma, et festivali alale sisenedes peaks tõendama oma nakkusohutust. Hoiame sel aastal päevase külastajate arvu 5000, et festival oleks ligipääsetav kõigile. Seega, festivalile tulles vaktsineerimistõendit näitama ning koroonatesti tegema sel aastal ei pea. 

Leevenenud reeglistik ürituste korraldamisele muudab suvesündmused publiku jaoks ligipääsetavamaks, ent korraldajatena peame mõistagi tagama turvalisuse ja maksimaalse ohutuse ka vabamates tingimustes. Nii on Viljandi pärimusmuusika festivali alale võimalik siseneda mitmest kohast ning tagatud on võimalus liikuda piisavalt hajutatult.

Soovitame siiski tungivalt festivalile mitte tulla haigusnähtudega!

Kas minu 2020. aasta festivaliks ostetud pass kehtib 2021. aasta festivalil?

Jah, muidugi! Kui sa ei täitnud 31. augustiks 2020 meie kodulehel passi tagasimüügi avaldust ehk ei müünud meile passi tagasi, võid tulla selle sama passiga 2021. aasta festivalile. Passidel on spetsiifilised ID-koodid, mille järgi teame, milline pass on meile tagasi müüdud ja kehtivuse kaotanud ning milline kehtib tuleval festivalil.

Kas saan juba soetatud pileti järgmisse aastasse lükata või edasi müüa?

Mõistame, et praegused suuründmuste toimumiseks vajalikud nõuded ei pruugi sobida kõigile varem festivalipassi ostnutele. Nii jätame võimaluse ostetud passiga tulla festivalile 2022. aastal või müüa varasemalt ostetud pass meile tagasi. Sooviavaldusi edasi tõstmiste ja tagastuste kohta kogume vahemikus 5.-18. juuli.

Loe rohkem pileti järgmisse aastasse lükkamise kohta või tagasi müümise kohta SIIN!

Kui mul oli ostetud päevapass, siis millisel päeval ma sellega 2021. aastal toimuvale festivalile pääsen?

Päevapassid kehtivad samadel nädalapäevadel. See tähendab, et neljapäevane päevapass neljapäeval, reedene reedel jne.

Mul on noortepass, kuid olen nüüdseks 27aastane. Kas minu noortepass kehtib ka 2021. aastal?

Jah, kõik 2020. aastaks soetatud noortepassid kehtivad 2021. aastal sõltumata sellest, et passiomanik on vahepeal vanemaks saanud või kooli lõpetanud.

Minu laps oleks saanud 2020. aastal veel tasuta festivalile, kuid 2021. aasta festivaliks on ta 13aastane. Kas ta saab järgmisel aastal tasuta festivalile?

Festivalil jääb kehtima reegel, et kõik kuni 12aastased lapsed (kaasa arvatud) saavad festivali külastada tasuta. 13aastasele lapsele tuleb soetada pilet, soodsaim selleks on noortepass, mis kehtib 13-26aastastele õppivatele noortele.

Kuidas saan kõige kiiremini infot järgmise aasta festivali kohta?

Hoia silm peal meie sotsmeedia kanalitel (Facebook, Instagram), kodulehel (viljandifolk.ee) ning liitu uudiskirja saajatega. Nii saad olla kindel, et ükski meie poolt saadetud oluline infokild sinust mööda ei lähe.

Ma ei saanud oma küsimusele siit vastust. Mis ma nüüd tegema peaks?

Kirjuta meile! folk@folk.ee