Korduma kippuvad küsimused

Kas minu 2020 aasta festivaliks ostetud pass kehtib 2021 aasta festivalil?

Jah, muidugi! Kui sa ei täitnud 31. augustiks 2020 meie kodulehel passi tagasimüügi avaldust ehk ei müünud meile passi tagasi, võid tulla selle sama passiga 2021 aasta festivalile. Passidel on spetsiifilised ID-koodid, mille järgi teame, milline pass on meile tagasi müüdud ja kehtivuse kaotanud ning milline kehtib tuleval festivalil. 

Millal toimub järgmine festival?

2021. aasta Viljandi pärimusmuusika festival toimub 22. juulist 25. juulini.

Mis ajaks pidin teada andma, kas soovin oma piletiraha tagasi?

Ootasime tagasiostu sooviavaldusi 31. augustiks 2020. Pärast 31. august 2020 esitatud avaldusi tagasimaksete tegemiseks ei arvestata.

Kui mul oli ostetud päevapass, siis millisel päeval ma sellega 2021. aastal toimuvale festivalile pääsen?

Päevapassid kehtivad samadel nädalapäevadel. See tähendab, et neljapäevane päevapass neljapäeval, reedene reedel jne.

Mul on noortepass, kuid järgmisel aastal olen 27-aastane. Kas minu noortepass kehtib ka 2021. aastal?

Jah, kõik 2020. aastaks soetatud noortepassid kehtivad 2021. aastal sõltumata sellest, et passiomanik on vahepeal vanemaks saanud või kooli lõpetanud.

Minu laps oleks saanud sel aastal veel tasuta festivalile, kuid järgmisel aastal on ta 13-aastane. Kas ta saab järgmisel aastal tasuta festivalile?

Festivalil jääb kehtima reegel, et kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud) saavad festivali külastada tasuta. 13-aastasele lapsele tuleb soetada pilet, soodsaim selleks on noortepass, mis kehtib 13-26-aastastele õppivatele noortele.

Kuidas saan kõige kiiremini infot järgmise aasta festivali kohta?

Hoia silm peal meie sotsmeedia kanalitel (Facebook, Instagram), kodulehel (viljandifolk.ee) ning liitu uudiskirja saajatega. Nii saad olla kindel, et ükski meie poolt saadetud oluline infokild sinust mööda ei lähe.

Ma ei saanud oma küsimusele siit vastust. Mis ma nüüd tegema peaks?

Kirjuta meile! folk@folk.ee