Korduma kippuvad küsimused

Ma ei soovi piletiraha tagastust, kas minu pass kehtib järgmisel aastal?

Jah, muidugi! Oleme väga tänulikud kõigile, kes eelistavad kasutada passi järgmisel aastal. Hoia enda pass alles, see kehtib 2021. aastal toimuval festivalil. Uut piletit ei väljastata.

Millal toimub järgmine festival?

2021. aasta Viljandi pärimusmuusika festival toimub 22. juulist 25. juulini.

Ma soovin enda piletiraha tagasi, mis ma selleks tegema pean?

Kui soovid piletiraha tagasi, siis täida sooviavaldus, mis asub SIIN. Kui sul on mitu piletit, siis pane kõikide piletite ID number samasse ankeeti, iga ID number eraldi lahtrisse. Korraga saab ühe ankeediga tagasi müüa kuni 6 piletit. Kui sul on rohkem kui 6 pääset, täida ankeet mitu korda vastavalt pääsmete arvule.  

Mis ajaks pean teada andma, kas soovin oma piletiraha tagasi ja millal raha tagasi kantakse?

Ootame tagasiostu sooviavaldusi 31. augustiks 2020. Tagasimakse tegemine võib aega võtta kuni 30 päeva alates avalduse esitamisest. Esimeste tagasimaksetega alustame 15. juunil.

Kui ma pole 31. augustiks teada andnud, et soovin piletiraha tagasi, kas saan enda passi kasutada järgmisel aastal?

Jah! Kõik passiomanikud, kes pole esitanud piletiraha tagastamise sooviavaldust hiljemalt 31. augustiks, saavad oma pääset kasutada 2021. aasta festivalil. Pärast 31. august 2020 esitatud avaldusi tagasimaksete tegemiseks ei arvestata.

Mul on noortepass, kuid järgmisel aastal olen 27-aastane. Kas minu noortepass kehtib ka 2021. aastal?

Jah, kõik 2020. aastaks soetatud noortepassid kehtivad 2021. aastal sõltumata sellest, et passiomanik on vahepeal vanemaks saanud või kooli lõpetanud.

Minu laps oleks saanud sel aastal veel tasuta festivalile, kuid järgmisel aastal on ta 13-aastane. Kas ta saab järgmisel aastal tasuta festivalile?

Festivalil jääb kehtima reegel, et kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud) saavad festivali külastada tasuta. 13-aastasele lapsele tuleb soetada pilet, soodsaim selleks on noortepass, mis kehtib 13-26-aastastele õppivatele noortele.

Kuidas saan kõige kiiremini infot järgmise aasta festivali kohta?

Hoia silm peal meie sotsmeedia kanalitel (Facebook, Instagram), kodulehel (viljandifolk.ee) ning liitu uudiskirja saajatega. Nii saad olla kindel, et ükski meie poolt saadetud oluline infokild sinust mööda ei lähe.

Ma ei saanud oma küsimusele siit vastust. Mis ma nüüd tegema peaks?

Kirjuta meile! folk@folk.ee