Kuidas tulla?

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.

Bussiga

Bussiga saab mugavalt Viljandisse nii Tallinnast, Tartust kui Pärnust!

Bussijaam asub Viljandis väga mugavalt keskuses ja pärimusmuusika aidani kõnnib sealt otsejoones kümne minutiga. Linnaliini bussid liiguvad varahommikust hilisõhtuni üle linna. 

Vaata bussiaegu SIIT ja linnaliinide liikumist SIIT.

Rongiga

Rongiga saab Viljandisse väga mugavalt viis korda päevas, seitse päeva nädalas. Teekonda saab alustada Tallinnast Balti jaamast ja läbi maalilise Eestimaa jõuabki veidi enam kui kahe tunniga Viljandisse.

Raudteejaam asub Viljandis Kantrekülas. Pärimusmuusika aida juurde jõuab sealt mõnusa 20minutilise jalutuskäiguga. Raudteejaamast liiguvad ka bussid. Tavaliselt on rongipeatuses ootamas ka taksod, millega jõuab Viljandi pärimusmuusika festivali melu keskele ligikaudu viie minutiga! Taksohind Viljandi linnas on keskmiselt 4–7 eurot.

Rongide graafiku leiad SIIT.

Autoga

Viljandi tänavad on kitsad ja parkimiskohti napib, enda ja teiste huvides soovitame auto koju jätta. Muide, rongi ja bussiga saab Viljandisse väga mugavalt ning linnas liigub ühistransport. Kui autoga liiklemine on hädavajalik, siis tea, et parkimine Viljandi linnatänavatel on parkimine tasuta, kuid kesklinnas asuvate kaubanduskeskuste ja ärihoonete parklad on enamasti tasulised või lubatakse tasuta parkimist kuni kaks tundi parkimiskella alusel.

Lisainfo 

Folgi ajal liikumiseks soovitame jalamootorit! Rattaga on samuti tore – Tallinnast rongiga tulles saab sõidu ajaks ratta nagisse panna, festivalile tulles mugavalt Vabaduse platsil asuvasse spetsiaalsesse parklasse jätta. Pärimeetri lahtioleku aegadel on jalgrattaparklas valve.

Viljandis on ka Bolti tõukerattad, millega linnas mugavalt liikuda saab.

Kui tantsimisest on jalad pehmed, aitab takso: 1200 / 1700 / 15444 / 1300 / 1242 / 433 3833. Keskmine sõiduhind linna piires on ligikaudu 4–7 eurot.