Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Pärnu linn

Pärnu randPärnu rannas asub kena promenaad, rannaniidud ja muul. Rendi veloautosid või surfivarustust, mängi minigolfi, kiigu, jaluta uju või päevita kasvõi iga päev suvel. 


Pärnu MiniZoo


Linna üks peidetud saladusi. Tule ja tutvu mitmete eksootiliste terraariumiloomadega. Loomaaias on mitukümmend liiki mürkmadusid nagu näiteks rästikud, kobrad, lõgismaod jne. Kui oled piisavalt julge, saad madusid ka ise katsuda.

Maarja-Magdaleena Gild


Parim paik kus osta mitmete Pärnu tunnustatud meistrite kätetööd ning osaleda erinevates teema töötubades. Gild on enda nime saanud Pärnu teadaolevalt vanima käsitööliste gildi järgi.

 
Pärnu SpaadPärnus tegutseb palju erinevaid spaasid, kes pakuvad erinevaid hoolitsusi. Spaa-plaaniga Pärnusse tulles broneeri hoolitsused ja tuba pikalt ette, sest spaad on Pärnus hinnatud ja pidevalt välja müüdud.
Aloha Surfikeskus 


Aloha asub otse Pärnu rannas ning on avatud juunikuust kuni septembrini. Osale erinevatel koolitustel, rendi surfivarustust ja lahku Pärnust surfarina või tule saa osa vabaõhukontsertidest või põnevatest surfivõistlustest.