Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Valmis Olla! Tutvu võimalustega soetada parima hinnaga festivalipass

Nagu igal aastal,  alustame ka tänavu Viljandi pärimusmuusika festivali passimüügiga 1. detsembril kell 10.00. Pääsmed tulevad müüki Piletilevi keskkonnas ning müüki paiskame kõik festivali passitagavarad ühekorraga.

Alates 1. detsembrist on võimalik soetada festivalipasse, päevapasse, noortepasse ning seeniorpasse. Festivali üksikkontsertide piletid tulevad müüki juunis 2019 ning alapääsmeid müüme festivali ajal.
Milline pass siis valida?
Aitame sind selles.

Viljandi pärimusmuusika festivalipass

Festivalipass on mõeldud just sulle, kui soovid nelja päeva jooksul külastada võimalikult palju kontserte. Sel aastal on festivalipassid müügil kolmes hinnaklassis. Erinevad hinnaklassid on piiratud kogustega. Kõige soodsama festivalipassi hind on 65 €.

Päevapass

Oled otsustanud sel aastal festivali külastada nelja päeva asemel vaid ühel päeval. Sel juhul soovitame sul otsustada päevapassi kasuks. Päevapassil on samad õigused nagu festivalipassil aga need kehtivad 4 päeva asemel vaid ühel, sinu poolt valitud päeval. Kui otsustad päevapassi kasuks, soovitame selle ära osta kindlasti enne festivali. Varasemad aastad on näidanud, et festivali ajaks ei pruugi neid enam jaguda.

Noortepass

Viljandi pärimusmuusika festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Kui oled aga õppiv noor vanuses 13–26 eluaastat, siis on noortepass just sulle mõeldud. Noortepassiga saab osa kogu festivali programmist ning selle hind on 45 € .

Seeniorpass

Kui oled eakas vanuses  65 või enam, siis soovitame sulle seeniorpassi. Ka see pass võimaldab festivali kontsertidest osa võtta nii palju kui süda lustib. Seeniorpassi hind on 50 €

Tutvu kõikide passi- ja päevapassihindadega meie uhiuuel kodulehel SIIN.

Pane end 1.detsembriks stardivalmis, sest parima hinnaga festivali-, noorte- , seenior - ja päevapasse on vaid piiratud koguses!