Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Tule vabatahtlikuks!

Otsime nutikaid, tugevaid, suhtlusalteid, puhtust armastavaid, müügisoonega, hea silmaga ja kõrvaga vabatahtlikke! Õnneks piisab kandideerimiseks ka sellest kui tunned, et sul on vähemalt ükski neist omadustest. 

Viimastel aastatel on Viljandi pärimusmuusika festivali õnnestumisse panustanud üle 200 vabatahtliku, kes moodustavad arvestatava osa kogu meeskonnast, mille kogusuurus on üle 400 inimese.

Vabatahtlike abi on meil tarvis pileti-, plaadi- ja nännimüügis, platsihooldusmeeskonnas, ehitustiimis, infoletis, paki- ja pillihoius, Pärimusmuusika aida saalide teenindamisel ning samuti on vabatahtlikud meie lavapealikud, bändisaatjad, kullerid, IT-abilised, autojuhid, tudulate valvurid, fotograafid ja staabisekretärid.

Miks tulla vabatahtlikuks?

Festival pakub suurepärast võimalust näha suurürituse köögipoolt ja panna ennast proovile erinevates valdkondades, millega igapäevaselt kokku ei puutu. Paljud meeskonnaliikmed kirjeldavad festivalil vabatahtlikuks olemist kui suve tippsündmust, mis möödub alati meeldivas õhkkonnas, keset head muusikat ja melu. Meeskond toob kokku väga erinevates eluvaldkondades tegutsevaid inimesi, siit leitakse uusi sõpru ning tööalaseid kontakte. Kuna vabatahtliku tööpäeva pikkuseks on tavapäraselt 6-7 tundi, siis jääb piisavalt aega ka festivali programmi nautida. Samuti on see hea võimalus enese arendamiseks ja õppimiseks – nii mõnigi vabatahtlik on jõudnud välja festivali tiimipealiku ametipostini või leidnud töö Eesti Pärimusmuusika Keskuses.

Vabatahtlikuks saad kandideerida, täites ankeedi SIIN!