Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Meie uusaastalubadus

Meie lubame uuel aastal olla veelgi keskkonnasõbralikumad! Hoolime enda ökoloogiliselt jalajäljest, jätkusuutlikkuse sotsiaalsetest aspektidest ja eelkõige tahame, et meie maakera, loodus ja festival kestaksid võimalikult kaua.
Et lubadus ei jääks tühjaks sõnakõlksuks, astume ka reaalseid samme ja esimese asjana otsustasime festivali pealikega, et loobume perioodil 1. jaanuar - 31. juuli 2019. ühekordsete topside kasutamisest. Kuigi lubaduse andsime ja arvestust peame vaid ühekordsete topside kasutamise kohta, proovime minimeerida ka ühekordsete joogipudelite ja teiste nõude tarbimist.

Viisime endi keskel läbi uuringu, millest selgus, et kasutame keskmiselt 3 ühekordset topsi kuus. Kokku jäetakse uusaastalubadusega liitunud meeskonnaliikmete poolt kasutamata kuus keskmiselt 72, kuni juuli lõpuni üle 500 ühekordse topsi. Seda ei ole küll palju aga see on siiski algus!

Tule kampa,  anna meiega koos sama uusaastalubadus, registreeri ennast ja jälgi kui paljudest ühekordsetest topsidest suudame koos loobuda! Kõikide liitujate vahel loosime välja ägedat folginänni ning juulikuus ka passi festivalile!