Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Isutekitaja: kuula helinäiteid festivali esinejatelt

Pane esinejatele kõrv peale!
https://open.spotify.com/playlist/4unYWyOmQSfI6Pvu9SLOhO?si=e041301b53ac4287

Viimaks end kurssi tänavuse Viljandi pärimusmuusika festivali suurepäraste esinejatega, soovitame kuulata äsjavalminud playlist’i Spotity’s. Oleme sinna kokku kogunud paljude esinejate muusikapalu, igalt kuni kaks lugu.

Eesti muusikutest on esindatud: Uurikad, Leik, Eva Väljaots, Oopus, Duo Ruut, Puuluup, Zetod, Maimu Jõgeda, Mari Jürjens, Black Bread Gone Mad, André Maaker ja Jaan Sööt ning Lõõtsavägilased.

Välismaistest muusikutest on esindatud: Rosa Cruz (Kuuba), Samba Touré (Mali), Polenta (Soome), Stringflip (Taani/Rootsi), Qiqi Shi (Hiina), Yamma Ensamble (Iisrael), Hempress Sativa (Jamaica), Góbé (Ungari), Ak Dan Gwang Chil (Lõuna-Korea), Raxtu Raxti (Läti), Leo Bianchini (Brasiilia), Raske Drenge (Belgia / Fääri saared, WoWakin (Poola).  

Playlist’ist ei saa kuulata siiski kõiki festivalil üles astuvaid artiste, sest mitmed kooslused on sedavõrd värsked. Playlist võib aja jooksul täieneda.

XXIX Viljandi pärimusmuusika festivalil astub üles 18 välismaist ja enam kui 40 eestimaist muusikut või bändi. Tuletame meelde, et sel aastal saab festivalile osta passe ja päevapasse, üksikkontsertidele eraldi pileteid ei müüda (v.a autorilaulude programm Pauluse kirikus). Seega kui tunned huvi mõne kindla kontserdi vastu, uuri kavast järgi, mis päeval (päevadel) sinu lemmik esineb ja soeta eelmüügist selle päeva pass. Eelmüügihind on soodsam kui kohapeal ostes.