Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Festivali korraldamisest seoses eriolukorraga

Head sõbrad!

Viljandi pärimusmuusika festivali ettevalmistused jätkuvad hetkel tavapäraselt ja lootuses, et festivali toimumise ajaks on praegune olukord vaibunud. Siiski, hoiame silma peal nii Vabariigi Valitsuse kui Terviseameti poolt tuleval infol ning teavitame oma kanalite kaudu teid kõiki kohe kui peame festivali ära jätma või tavapärases korralduses muudatusi tegema.

Hoidke end, oma lähedasi, püsige terved ja puhake!
Meie tiimil aga on teade seoses teiste väiksemate sündmustega, mida korraldame

Kõik Eesti Pärimusmuusika Keskuse poolt korraldatavad sündmused ajavahemikus 13.03 - 30.04 lükkuvad edasi. Sealhulgas Zetode tuuri kaks viimast kontserti Nõunis ja Sargveres, Aida sünnipäev, Torupillifestival, Võistumängimine, Noorte pärimusbändide päev, Noorte Kevad Etno ning ka väiksemad sündmused ja August Pulsti õpistu poolt korraldatavad kursused.

Kõikide edasi lükatud sündmuste uued kuupäevad anname teada jooksvalt nende selgumisel oma kodulehel folk.ee ning sotsiaalmeedia kanalites. Praeguseks ostetud pääsmed ja tasutud kursustel ja Torupillifestivalil osalemised kehtivad uutel kuupäevadel.

Viljandi Pärimusmuusika Aida saali rentivate korraldajate sündmuste ära jäämise ning piletite kehtivuse või tagasi ostmise kohta jagavad korraldajad ise. Korraldaja info leiate Piletilevi sündmuse lehe paremalt küljelt kaardi alt.

Eesti Pärimusmuusika Keskuse meeskond