Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Ajakirjanikud, ootame akrediteeruma!

Alanud on akrediteerimine 28.-31. juulini toimuvale Viljandi pärimusmuusika festivalile, ankeet selleks asub siin. Taotlused on oodatud 15. juulini.
Festivali kodulehel on nüüdsest üleval ka täpne festivali kontsertide kava päevade ja kellaaegade kaupa. Helinäiteid tänavustelt esinejatelt saab kuulata Spotify playlist’ist siit.
 
XXIX Viljandi pärimusmuusika festivalil astub üles 18 välismaist ja enam kui 40 eestimaist muusikut või bändi. Festivali teema on „Juured ja ladvad“ ning väga kireva välisesinejate ning teada-tuntud Eesti muusikute kõrval saab kuulda mitmeid värskeid, mh ka spetsiaalselt festivali jaoks kokku pandud kooslusi. Esmakordselt on festivalil eraldi autorilaulude programm, need kontserdid toimuvad reedel ja laupäeval Pauluse kirikus.
 
Praktilise info poolelt tuletame meelde, et sel aastal saab festivalile osta passe ja päevapasse, üksikkontsertidele eraldi pileteid ei müüda, v.a autorilaulude programmi kontsertidele Pauluse kirikus. Festivali põhialale lossimägedes pääseb festivali passiga (sh päevapassiga), seda ümbritsevale pärimeetri alale, kus asub toidutänav, roheline lava ja Vabaduse väljaku lava, pääseb soodsa alapääsmega.
 
Küsimuste korral võtke palun lahkesti ühendust.