Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

cancel

Soomaa

Kanuu- ja süstalaenutus Karuskosel


Soomaa jõgedevõrk pakub kümneid erinevaid marsruute, mille pikkus võib olla 40minutilisest õhtusest kopravaatlusest viiepäevase ekspeditsioonini läbi Soomaa. Teele jääb hulganisti vanu põlistalusid ja matkaradu. Tule ja õpi lihtsamaid kanuu- ja süstajuhtimise tehnikaid, laenuta professionaalseid matkakanuusid, ühekohalisi kajakke ja muu dmatkaks vajalikku. Karuskose omad aitavad ka pikematel matkadel logistika, marsruutide valiku ja kõige muu vajalikuga. Käi Soomaa rahvuspargi südames suitsusaunas, ööbi võrguonnis ja söö Punase Raamatu restoranis. 


Soomaa.com


Kanuumatkad, kanuude rent, koprasafari, rabamatkad, öömatkad. Tule üksi või mitmekesti, matka omapäi või giidi saatel, paar tundi või mitu päeva. Pärnu ja Viljandi maakonnas tegutsev soomaa.com saab aidata kõikidel neil juhtudel. 
Rabamatk Soomaal

40km Viljandist Suure-Jaani suunas.


Eestimaa loodust näeb oma ürgses ja puutumata ilus kõige ehedamalt Soomaa metsade ja rabade keskel. Hüpassaare õpperada on 4,4km pikk ja tutvustab üht Soomaa suurimat ja kaunimat Kuresoo raba. Raja alguse lähedal asub helilooja Mart Saare majamuuseum.Loe rohkem Siit