Passiomaniku meelespea

XXXI Viljandi pärimusmuusika festival toimub 25.–28. juulil 2024 Viljandi lossimägedes ja selle ümbruses ning folkijate südameis!

Sel aastal on festivalil kaks ala:
  • põhiala ehk passiala lossimägedes, kus toimub enamik kontserte ja kuhu pääseb festivalipassi, noortepassi ja seeniorpassiga, igal päeval vastava päevapassiga ning kui ruumi jagub, siis festivali ajal müüki tuleva õhtupassiga.
  • pärimeetri ala lossimägede ümber, kus on toiduala, Roheline lava ja laste- ning käsitööala. 

Milliseid pääsmeid festivali külastajatele müüakse?
Viljandi pärimusmuusika festivalile on võimalik tulla festivalipassiga, noortepassiga, seeniorpassiga, päevapassiga ja vabade kohtade olemasolul ka festivali ajal müüdava õhtupassiga.

Kes saavad festivalile soodsamalt?
  • Festivalipassi ja päevapassi saavad kõige soodsamalt soetada kõige kiiremad festivalifännid. Kõiki passe on piiratud koguses ning passide hind muutub, kui soodsam kogus on läbi müüdud.
  • Õppivad noored vanuses 13–26 eluaastat (k.a) saavad osta noortepassi ning noorte päevapassi.
  • Seeniorid vanuses 65+ eluaastat saavad osta seeniorpassi.
Kes saavad festivalile tasuta?
  • Festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (k.a). Et vältida lapse vanuse määramisega tekkida võivaid probleeme, palume festivali alale jõudes pöörduda piletimüüjate poole, kes panevad dokumendi ettenäitamisel lapse käele käepaela.
  • Meie festivalile on väga oodatud kõik muusikahuvilised. Raske puudega isiku saatja pääseb festivalile tasuta. Enamikule kontserdipaikadest on ligipääs tagatud, ent mõnda kohta pääsemine võib ilma kõrvalise abita olla raskendatud.
Kus ja kuidas saan passi vahetada käepaela vastu?
  • Kõik festivalipassid ja päevapassid vahetatakse käepaela vastu festivali peaväravas, mis asub Vabaduse platsil. Päevapass vahetatakse käepaela vastu pääsmel oleval kuupäeval.
  • Seeniorpass, mis on mõeldud eakale vanuses 65+, vahetatakse käepaela vastu isikut tõendava dokumendi alusel.
  • Noortepass ja noorte päevapass, mis on mõeldud õppivale noorele vanuses 13–26 eluaastat (k.a), vahetatakse käepaela vastu isikut ja õppimist tõendava dokumendi alusel.
  • Päevapass vahetatakse käepaela vastu pääsmel märgitud festivalipäeval ning see kehtib sama päeva programmi lõpuni.
Kas passiga saan külastada kõiki kontserte?
Festivalipass, noortepass, seeniorpass ja päevapass tagavad festivali ajal sissepääsu kõigile välikontsertidele ning järjekorra alusel ja vabade kohtade olemasolul Jaani kirikus ja Pärimusmuusika Aidas toimuvatele sisekontsertidele.

Kas saan passi jagada sõbraga – üks tuleb neljapäeval ja teine laupäeval?
Ei, see pole võimalik. Iga pilet kehtib ainult ühele inimesele ja seda ei saa teistega jagada.

Kas saan soetatud pileti tagastada või edasi müüa?
Kui sul ei ole mingil põhjusel võimalik festivalist osa saada, siis tea, et festival ei sea takistusi pääsme edasi müümiseks.

Kas pean pileti välja printima?
Me hoolime keskkonnast ning palume seda teha sinulgi – võta enda pääse kaasa nutiseadmes.

Kas pääsmeid jagub kõigile?
Kõiki Viljandi pärimusmuusika festivali pääsmeid müüakse piiratud koguses. Soovitame osta passi eelmüügist.

Kas lemmiklooma võin kaasa võtta?
Jäta lemmikloom koju – festivali alale ei pääse ühegi loomaga, sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

Kust leian lisainfot, kui seda vajan?
Viljandi pärimusmuusika festivali koduleht on www.viljandifolk.ee, kus soovitame liituda uudiskirjaga, mis toob sinuni kõige värskema info festivali kohta.
Sa leiad meid Facebookis nime alt Viljandi pärimusmuusika festival / Viljandi Folk Music Festival. Instagramis oleme #viljandifolk.

Kui soovid meiega suhelda telefoni või e-maili teel, siis meie ametlikud kontaktandmed on +372 434 2050 ja folk@folk.ee