Info 2020 festivali piletiomanikele

Kõik 2020. aasta suveks ostetud pääsmed (festivalipassid, päevapassid, seenior-, noorte, toetaja- ja Perekaardi passid) kehtivad automaatselt sel aastal. See kehtib ka pääsmete kohta, mis osteti 2019. aastal ja kanti edasi 2020. aastasse. Pääsmete kasutamiseks pole tarvis teha muud, kui tulla sellega 2021. aasta festivalile. 

Festivali passid selleks aastaks on välja müüdud, seega mõtle hoolega, kas ikka raatsid oma väärtuslikust passist loobuda. Festival tuleb tänavu äge ja Viljandi ootab! Siiski, kui tunned, et sel aastal veel ei ole sa valmis festivalile tulema, siis on sul kaks valikut:


Vaheta enda pilet 2022. aasta samaväärse pääsme vastu


Sul on võimalus enda pääset kasutada 2022. aasta Viljandi pärimusmuusika festivalil, mis leiab aset 28.–31. juulil. 


Pärast ankeedi saatmist kaotab pääse 2021. aasta festivalil kehtivuse ning seda ei saa kasutada tänavusel festivalil. Uue samaväärse pääsme (festivalipass, päevapass, seenior-, noorte, toetaja- ja Perekaardi pass) saadame sulle e-mailiga ajavahemikus 22.–30. november 2021.

Tagasta pilet

Soovid siiski Viljandi pärimusmuusika festivali passi meile tagasi müüa? Kahju küll, aga mõistame.

Täidetud ankeeti ootame ajavahemikus 5.–18. juuli 2021. Pärast ankeedi saatmist kaotab tagasi müüdud pääse kehtivuse ning seda ei saa kasutada 2021. aasta suvel toimuval festivalil. Ankeedi täitmise järel palume veidi kannatust, sest piletiraha hakkame tagastama alates 12. juulist 2021 ning see võib aega võtta kuni 30 päeva alates ankeedi saatmisest. 

Oma otsuse ümbervahetamise või tagastamise kohta saad langetada 5.–18. juuli 2021, täites ja saates ära vastav ankeet. Hilisemaid ümbervahetamisi ja tagastamise soove arvesse ei võeta ning pääsmed, mida 2021. aasta festivalil ei kasutatud või mille kohta ei tehtud vahetamise või tagastamise avaldust, kaotavad kehtivuse.


Loodame väga, et kohtume juba järgmistel festivalidel!