Pärimusa 2.0 piletid

Järgmine Viljandi pärimusmuusika festival toimub 22.-25. juuli 2021.


Kõik ostetud pääsmed (festivalipassid, päevapassid, seenior-, noorte, toetaja- ja Perekaardi passid) kehtivad automaatselt järgmisel aastal. Selleks pole tarvis teha muud, kui pass 2021. aasta festivalini alles hoida.

Oleme tänulikud kõigile, kes juba ostetud pääset järgmisel festivalil otsustavad kasutada. Sellest on meile suur abi ja see tähendab meile palju!

Kui sul ei ole võimalik järgmisel aastal festivalile tulla, ostame loomulikult passi tagasi.

Kõik soetatud passid kehtivad 2021. aastal toimuval festivalil

Tänavuse festivali passi (ükskõik, on see siis festivali, päeva-, noorte-, seenior-, toetaja- või Perekaardi pass) saab kasutada järgmisel aastal. Passi kasutamiseks pole vaja teha mitte midagi muud, kui pääse hoolega alles hoida ja sellega 2021. aasta juuli lõpus Viljandisse tulla!

PS! Väärt vihje! 1. detsembril, kui järgmise festivali passid müüki tulevad, ei ole sul tarvis muretseda. Saad rahulikult võtta, sest sinul on pääse juba taskus!

Passide tagasiost

Soovid siiski Viljandi pärimusmuusika festivali passi meile tagasi müüa? Kahju küll, aga mõistame. Selleks palun täida ankeet, mis asub SIIN.

Täidetud ankeeti ootame kuni 31. augustini 2020. Pärast ankeedi saatmist kaotab tagasi müüdud pääse kehtivuse ning seda ei saa kasutada järgmisel, 2021. aasta suvel toimuval festivalil. Ankeedi täitmise järel palume veidi kannatust, sest piletiraha hakkame tagastama alates 15. juunist 2020 ning see võib aega võtta kuni 30 päeva alates ankeedi saatmisest.

Loodame väga, et kohtume sinuga juba järgmistel festivalidel!

Viljandi pärimusmuusika festivali pass on mõeldud tõeliselt suurele folgisõbrale, kes soovib nelja päeva jooksul külastada kõiki kontserte. See pass vahetatakse riidest käepaela vastu ning edasi võib nautida kogu festivali programmi – käepaela alusel saab kõikidele välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele sissepääsu tagamiseks tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.

Festivalipasside müük on peatatud.

Festivalipass

65EUR

Välja müüdud

Festivalipass

75EUR

Välja müüdud

Festivalipass

90
EUR

Välja müüdud

Viljandi pärimusmuusika festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Kui oled õppiv noor vanuses 1326  eluaastat, siis on noortepass just sulle mõeldud. Festivalile tulles võta kaasa isikut- ja õppimist tõendav dokument, selle alusel vahetatakse noortepass riidest käepaela vastu. Noortepassiga saab osa kogu festivali programmist  käepaela alusel saab välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele sissepääsu tagamiseks tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.

Noortepasside müük on peatatud.

Päevapass on folgisõbrale, kes tahab võimalikult paljudest kontsertidest osa saada, kuid saab Viljandisse tulla vaid ühel festivalipäeval. Nagu festivalipass, vahetakse ka päevapass käepaela vastu, mille alusel saab kõiki kontserte külastada. Hinna sees on kõik välikontserdid. Sisekontsertidele kontsertidele tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.

Päevapasside müük on peatatud.

Perekaardi pass on lasterikastele peredele, kes omavad Perekaarti. Passi ostmiseks tuleb Piletilevi keskkonnas sooduskoodi väljale sisestada kaardil olev 13-kohaline number. Festivalile tulles vahetatakse Perekaardi pass riidest käepaela vastu tingimusel, et kogu pere on korraga kohal. Festivalile tulles on kohustuslik kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kehtiv Perekaart. Passiga saavad kõik pereliikmed nautida kõiki festivali kontserte. Käepaela alusel saab kõikidele välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele sissepääsu tagamiseks tuleb juurde osta lisapiletid, mis maksavad 2 eurot.

Perekaardi passide müük on peatatud.

Mis on Perekaart?

Perekaart on lasterikkale perele väljastatav magnetkaart, millega on võimalik osa saada erinevatest teenustest ja toodetest parematel tingimustel. Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel peredel, kus lapsi on kasvamas kolm ja enam.

Vaata lisa: perekaart.ee

Viljandi pärimusmuusika festivali seeniorpass on eakale vanuses 65 või enam. Pass vahetatakse riidest käepaela vastu isikut tõendava dokumendi alusel. Seeniorpassiga saab nautida kõiki festivali kontserte – käepaela alusel saab kõikidele välikontsertidele lisatasu maksmata. Sisekontsertidele sissepääsu tagamiseks tuleb juurde osta lisapilet, mis maksab 2 eurot.

Seeniorpasside müük on peatatud.

Suure südamega pärimusmuusika sõbrale, kes saab ja tahab oma poolehoidu pärimusmuusikale väljendada läbi toetustegevuse, on müügil piiratud arv toetajapasse. Toetajapassi ostmine on ilus žest pärimuskultuuri toetuseks, ent see tagab ka täismugavustega festivalikülastuse.

  • pääsmed festivali väli- ja sisekontsertidele kahele inimesele
  • broneeritud istekohad festivali sisekontsertidel
  • aitame leida öömaja Viljandis
  • kutse festivali tänuvastuvõtule
  • sissepääs tegelaste alale, kus saavad hinge tõmmata festivali esinejad ja tegijad
  • kutse kahele Viljandi Pärimusmuusika Aida hooaja avakontserdile septembris
  • ohtralt toredaid muusikaelamusi

Toetajapassi saab osta Piletilevist, ostmise järel saatke e-mail enda kontaktidega aadressile anu.rannu@folk.ee

Edasi hoolitseme juba meie selle eest, et teie sissepääs festivalile oleks ladus ning et saaksite parima festivalikogemuse.

Toetajapasside müük on peatatud.