Külastusreeglid


Meile on oluline hoida oma külastajate, esinejate ja meeskonna tervist ning pingutada, et sündmused saaksid toimuda ka viiruste perioodil. Seepärast jälgime täie tõsidusega Vabariigi Valitsuse korraldusi ning Terviseameti soovitusi. Meile on tähtis, et neist peaksid kinni ka meie festivali külastajad. 
 
TULE MEIE FESTIVALILE!

Sündmuste korraldamine on see, mida me oskame. Sellepärast pöörame me eriti suurt rõhku kõikidele kehtestatud nõuetele ja tingimustele, et vältida viiruse levikut. Sündmusele tulles ole ka sina palun vastutustundlik ja järgi kõiki ette nähtud käitumisnorme. Nüüd, kui on avanenud võimalus sündmusi korraldada, soovitame nendest osa võtta.

OSTA PILET KONTAKTIVABALT!

Soovitame osta festivali pääsme kontaktivabalt. Festivali pääsmed leiad SIIT. Veebipileteid pole vaja välja printida, kui saad tõendada selle olemasolu nutiseadmest.

KUI OLED HAIGE, ÄRA TULE!

Haigena püsi kodus. Festivalile lubame vaid terved, haigustunnusteta inimesed.


VARU AEGA!

Võta aega ja tule enne kontserdi algust kohale mõistliku varuga. Nii on meil aega pääsmeid kontrollida, vajadusel publikut ja ootajaid hajutada. Sissepääsu festivali toimumispaikadesse avame aegsasti.

PUHASTA KÄSI!

Viljandi Pärimusmuusika Aidas on võimalik käsi pesta seebiga ja sooja voolava veel all, seda tualettruumides, mis asuvad esimesel korrusel ning teisel korrusel kohviku kõrval. Käsi saab kuivatada ühekordsetesse paberrätikutesse. Festivali alal ja kontserdipaikades on kättesaadavad ka desinfitseerimisvahendid.

SOOVI KORRAL KANNA MASKI!

Ühekordsed maskid on tasuta kättesaadavad sisekontsertpaikade juures. Korduvkasutatavat näomaski on võimalik soetada meie festivali poest.

HOIA DISTANTSI!

Festivali paikades liikumisel palun hoia teistega vahet.

TÄIDA JUHISEID!

Selleks, et kõik läheks hästi, järgi korraldusmeeskonna palveid. Meie sündmustel käitumise hea tava ja juhised leiad festivali alalt ja kontserdipaikadest. Sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest.