ETNO

Eesti ETNO on kindlasti SINU elu muutev kogemus

ETNO on rahvusvaheline muusikalaager noortele vanuses 16.-30. eluaastat, kus kuulmise teel õpitakse üksteiselt eesti ja muude maade pärimusmuusikat. Õpetust ja lugude seadmist aitavad läbi viia suurepärased juhendajad!

Kui mängid hästi ükskõik millist pilli ning soovid osaleda suures Etno-orkestris ning leida uusi muusikasõpru, siis oled väga oodatud Eesti ETNO-sse! Oodatud on nii meloodia-, harmoonia-, löökpillid ja lauljad! Laagris ootavad Sind ühisõpitoad, tantsu- ja lõkkeõhtud, vaba lava, väljasõidud, üllatuskülalised ja esinemised Viljandi pärimusmuusika festivali suurtel ja väikestel lavadel. Üks on kindel - kui tuled, siis tea, et need on Sinu selle suve 2 kõige ägedamat nädalat!!! Rahuolu ja etnorõõm garanteeritud.

NB! Korraldajad valivad laagrisse osalejaid vastavalt pilligruppide mahutavusele ja huviliste pillimängutaseme järgi! Kui oled Eesti ETNO laagris käinud juba kolm korda järjest, siis on eelisjärjekord neil, kes on sinust vähem käinud. Aga kindlasti registreeru ja anna endast teada!

Laste ETNO

Noor muusikasõber, kes sa oled 7-16 aasta vanune ja oskad oma pillil mängida juba erinevaid lugusid! Oled väga oodatud pärimusmuusika laagrisse Laste ETNO 2018, mis toimub Viljandi lähedal Kärstna mõisas.

Laagris saad tuttavaks Eesti pärimusmuusika mitmekülgse maailmaga, mis on köitev ning inspireeriv nii uutele tulijatele kui ka pärimusmuusikaga juba lähemalt tuttavamatele. Tegeleme vanade laulude, tantsude ja pillilugudega, mis meile põlvest-põlve on edasi antud. Ees ootavad laulu ja pillimängu täis ühisõpitoad, põnevad üllatuskülalised, tantsutoad, lõkkeõhtud, meisterdamine ning palju muud. Läheme külla suurele Eesti ETNO laagrile, õpime koos nendega ühise loo ning mängime ja esineme koos. Koosveedetud ajale paneb vägeva punkti meie oma kontsert Viljandi pärimusmuusika festivali Rohelisel laval.

NB! Laagris toimub õppetöö kuulmise järgi. Kui Sa sellise õppeviisiga pole kokku puutunud, pole hullu - julge pealehakkamine on pool võitu ja hätta kedagi ei jäeta! Samuti on igaühel võimalus panna end ka korraks õpetaja rolli ning jagada teiste laagrilistega mõnda pilli- või laululugu. Õpetust ja lugude seadmist aitavad läbi viia meie suurepärased juhendajad!

Ootame suve ja kohtume laagris!