Laste ETNO

Tere tulemast Laste ETNO (Kids Ethno) laagrisse 17.-23. juulil 2020!


Laste Etno laager on suunatud noortele muusikasõpradele vanusevahemikus 10-16 aastat, kes tunnevad huvi pärimusmuusika vastu, on õppinud oma pilli juba vähemalt 4 aastat ja oskavad pillil erinevaid lugusid mängida!
ETNO on muusikalaager, kus osalejate endi poolt läbi viidud õpitubades omandatakse kuulmise teel oma kodukandist pärit muusikapalu. Iga päev õpitakse mitmeid lugusid, mida hiljem üheskoos seatakse ja kontsertidel ette kantakse. Kogu õpitubade süsteemi ja õppeprotsessi aitavad ellu viia laagri juhendajad.

Laagris tutvume eesti pärimusmuusika mitmekülgse maailmaga, mis on köitev ning inspireeriv nii uutele tulijatele kui ka pärimusmuusikaga juba lähemalt tuttavatele.

Laagrilisi ootavad ees laulu ja pillimängu täis ühisõpitoad, kus tegeletakse vanade laulude, tantsude ja pillilugudega, mis on meile põlvest-põlve edasi antud. Samuti tulevad külla põnevad üllatuskülalised ning toimuvad tantsutoad, meisterdamine ja palju muud. Koos minnakse külla suurele Eesti ETNO laagrile, harjutatakse nendega ühislugu ning antakse ühine kontsert Kõpu laululaval.

Koos veedetud ajale paneb vägeva punkti meie oma kontsert Viljandi pärimusmuusika festivalil!
Lisainfo ja küsimuste puhul kirjuta lasteetno@gmail.com

Ootame suve ja kohtume laagris!