Laste ETNO

Tere tulemast Laste ETNO (Kids Ethno) laagrisse 20.-25. juulil 2019!


Noor muusikasõber, kes sa oled 10-16 aasta vanune, tunned huvi pärimusmuusika vastu ja oskad oma pillil hästi mängida erinevaid lugusid! Oled väga oodatud pärimusmuusika laagrisse Laste ETNO 2019, mis toimub Viljandi lähedal Kärstna mõisas.

Laagris saad tuttavaks eesti pärimusmuusika mitmekülgse maailmaga, mis on köitev ning inspireeriv nii uutele tulijatele kui ka pärimusmuusikaga juba lähemalt tuttavamatele. Tegeleme vanade laulude, tantsude ja pillilugudega, mis meile põlvest-põlve on edasi antud. Ees ootavad laulu ja pillimängu täis ühisõpitoad, põnevad üllatuskülalised, tantsutoad, lõkkeõhtud, meisterdamine ning palju muud. Läheme jälle külla suurele Eesti ETNO laagrile, harjutame koos nendega meie ühislugu ning anname ühise kontserti Kõpu laululaval.

Koos veedetud ajale paneb vägeva punkti meie oma kontsert Viljandi pärimusmuusika festivalil  25. juulil!

NB! Laagris toimub õppetöö kuulmise järgi. Kui Sa sellise õppeviisiga pole kokku puutunud, pole hullu - julge pealehakkamine on pool võitu ja hätta kedagi ei jäeta! Samuti on igaühel võimalus panna end ka korraks õpetaja rolli ning jagada teiste laagrilistega mõnda pilli- või laululugu. Õpetust ja lugude seadmist aitavad läbi viia meie suurepärased juhendajad!

Lisainfo ja küsimuste puhul kirjuta lasteetno@gmail.com. Ootame suve ja kohtume laagris!