Eesti ETNO

Tere tulemast XXIV Eesti Etno 2020 laagrisse 16.-26.07 2020! 

Eesti Etno on üks maailma suurimaid ja vanimaid Etno-laagreid. Laagris on tavaliselt 5 juhendajat ning 70-75 osalejat, kellest pooled on kohalikud. Tänavu on tulemas meie 24. Etno laager ning kohti sinna on 40!

ETNO on rahvusvaheline muusikalaager noortele vanuses 16-30 eluaastat, kus kuulmise teel õpitakse üksteiselt Eesti ja muude maade pärimusmuusikat. Õpetust ja lugude seadmist aitavad läbi viia suurepärased juhendajad: Vilma Talvitie (Soome), Lauren Spiceley (Inglismaa), Jeremy Hantler (Uus-Meremaa) ning Lauri Kadalipp ja Jaan-Eerik Aardam Eestist.

Laager toimub kaunis Kõpu mõisahoones. Kokku kestab laager 10 päeva, millest viimased 2 veedame Viljandi Lossimägedes Pärimusa 2.0 kontserdipäeval, kus anname ise 2-3 kontserti ning saame olla publikuks teistele. Laagris saad nautida ühiseid õpitubasid, loomingulisi ülesandeid, tantsu- ja lõkkeõhtuid, vaba lava kontserte, väljasõite, erikülalisi jne.

Ükskõik kas mängid viisi-, harmoonia- või löökpilli - oled laagrisse väga teretulnud!
Üks on kindel - kui tuled, siis tea, et need on Sinu selle suve 2 kõige ägedamat nädalat!

NB! Korraldajad valivad laagrisse osalejaid vastavalt pilligruppide mahutavusele ja huviliste pillimängutaseme järgi! Kui oled Eesti Etno laagris käinud juba kolm korda järjest, siis on eelisjärjekord neil, kes on sinust vähem käinud. Aga kindlasti registreeru ja anna endast teada!

Lisainfo ja küsimuste puhul kirjuta eestietno@gmail.com